GUMA NA HRUŠKU - BETTER DALLY

Jak gumu na hrušku nasadit?

První použijete jeden z částí s rozdvojenými konci BetterDally. Začněte u báze hrušky, držte oba konce u sebe a začněte obtáčet hrušku směrem nahoru po směru hodinových ručiček.
Obtáčejte tak, abyste se dostali k rozdvojenému konci v místě horní části hrušky. DŮLEŽITÉ: Nejdříve dokončete obtáčení hrušky dotočením a zajištěním vrchního pruhu gumy a to tak, že před poslední otočkou vložte pod smyčku dva prsty, pod nimi pak protáhněte konec gumy.
Druhou část s rozdvojenými konci protáhněte pod přední rozsochou zepředu dozadu. Rozdvojenou část protáhněte kolem hrušky, každou z jedné strany a pečlivě je natáhněte.
Vezměte volný konec a přetáhněte ho přes levý pruh a rozsochu směrem dopředu a opět skrze rozsochu dozadu. Postup opět opakujte na levé straně. Pak jednou na pravé straně. Na levé straně se protahuje dvakrát pro vyšší ochranu sedla, protože dally začíná právě na levé straně. Opět se ujistěte, že vše je pečlivě utaženo.
Oba volné rozdvojené konce jeden po druhém opět zajistěte u báze hrušky, točte směrem po hodinových ručičkách. Nezapomeňte si pod smyčkou ponechat dva prsty, abyste pak mohli potáhnout konec.
Třetí část balení opět obtočte kolem hrušky stejným způsobem jako část první.

guma-better-dally

Tipy

Hrušku vždy obtáčejte od její báze směrem nahoru, a to ve směru hodinových ručiček, protože dally se dělá v protisměru. Vždy začínejte až úplného konce, klidně i lehce na rozsoše, aby se laso při dally nedostalo pod gumu.
Důvodem, proč je guma na konci rozdělena na dva konce je, že pokud by se náhodou stalo, že se jeden konec rozvázal, pořád je zde ještě druhý konec, který gumu udrží na místě.
Konec a zjištění by měly být na pravé straně hrušky (tzn. pokud sedíte v sedle, konec je na pravé straně).
DallyWrap neulpívá na lasech jako duše, která se běžně používá. Proto nebudete mít špinavé ani sedlo, ani oblečení. DallyWrap může způsobit odbarvení lasa, ale neničí ho. Kde byste s gumami z duše spálíte 4 lasa, s DallyWrap spálíte pouze jedno.
Pokud byste měli na konci lasa těžkou krávu, laso se do DallyWrap „nezakousne“, přestože perfektně drží, ale jde stále lehce opět uvolnit z dally.

 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.